Warm up warm up/down 20:00 [2] 2.0 km (10:00 / km)
shoes: IRock stoplis

Kifutás az SBTC pályára. Gimnasztika, 2x repülő, hógolyózás.

Orienteering intervals 45:00 [4] 5.5 mi (8:11 / mi)

4x1km-es farsta pályák, a Hungi-s Sörvált-O pályái. Ebből kifolyólag nem voltak olyan nagyon nehezek, de figyelni kellett, mert csalipontok voltak kitéve. Mivel nem volt túl alapos a bemelegítés, ezért nem futottam erősen az 1.-t, 6.57 lett. A 2. jobb volt, de még nem az igazi, 7.58. A 3.-at már nyomtam, ez jobb is lett, 6.05. A 4.-nél hibáztam, nem figyeltem a pontmegnevezésre, így egy gödörpont helyett egy csalipontot sikerült kifogni 10m-el fölötte. Úgy gondolom, hogy ez nem nagyon változtatott volna az időmön: 6.36.

Cool down/stretching warm up/down 8:00 [1] 1.5 km (5:20 / km)

Visszakocogás a táborba.

Saturday Nov 28, 2015 #

Warm up 7:00 [3] 1.2 km (5:50 / km)

Kocogás a fújó szélben és hódarában, nem volt kellemes....

Orienteering hills 46:21 [4] **** 4.92 km (9:25 / km)

Kikocogás a rajtba, (0.8-9 km) és egybőli kezdés. Nagyon élveztem, nagyon szép volt az erdő. Nem hibáztam, nagyon jó volt futni. A pálya 3.5/22ep volt kb. 100-120 szinttel. Egy pont volt egy kicsit lejjebb a kelleténél, de nagyon jó volt. A szalagok színe közti összefüggés: kék - növényzeti objektumok, jellegfák, sárga - domborzati objektum, és piros-fehér - sziklapontok.

Friday Nov 27, 2015 #

Gym 1:00:00 [4]
shoes: Kalenji EkidenActive edző

Kemény edzés Lacival.
Futóiskola, (5x sarok, 5x térd, 3xskipp, lábujjhegyen járás, maci járás, 3x támadójárás stb.)
5x 13 zsámolyon ugrálás páros lábbal, 5x guggolás zsámolyok között, 3x sarok
3x20 fekvőtámasz
5x-5x fél lábbal ugrálás, 3x sarok
3x(30 lebegőfelülés, 30 támadókilépés)
3x békaugrálás visszaüléssel (zsámoly), 3x sarok
erősítés (has, négyütemű fekvőtámasz, zsámolyugrások, stb.

Wednesday Nov 25, 2015 #

Warm up warm up/down 20:00 [2] 2.4 mi (8:20 / mi)

Pályára kifutás, ott 5kör futás és vissza. A futófolyosón folytattuk, kis lazítás.

Excercises 15:00 [3] 1.0 km (15:00 / km)

2x repülő, majd futóiskola 20m-en (térd, sarok, haladó szökdelés kifutással, stb. A végén is 2x repülő.

Running intervals 50:00 [5] 1.8 km (27:47 / km)

Sprintek.
5x(30-40-50-60) erősen (szögesben kellett volna, de az holnap érkezi) 1-2p pihenővel a sorozatok között.
Majd 10 gáton (5 lábfej) gátszökdelés páros lábbal 10x. Kemény volt, és csak az utolsónál éreztem igazán rá, hogyan kell, itt meg tudtam csinálni hogy ne szökkenjek 2-t a gátak között.

Cool down/stretching warm up/down 15:00 [2]

5p nyújtás és 10p a kondiban Szabival (has).

Tuesday Nov 24, 2015 #

Warm up warm up/down 45:00 [2] 5.7 km (7:54 / km)
shoes: Asics edzőcipő

Stadionhoz kifutás, ott 5kör, majd visszafutás. Lent gimnasztika.

Excercises intervals (10x80 haladó) 20:00 [4] 0.8 km (25:00 / km)

10x80 haladószökdelés - nem volt túl nehéz, mondhatni jó volt.

Running intervals (10x80 repülő) 20:00 [4] 0.8 km (25:00 / km)

10x repülő gyorsan. Jó volt, kilazultam, a végére jól ment a futás.

Monday Nov 23, 2015 #

Gym 1:35:00 [4]

Keményebb edzés Lacival- főleg magam miatt.
5kör futás medicinlabdával
Kemény futóiskola medicinlabdával, tényleg nehéz volt.
Ugrálókötéllel: a társam áthúzza rajtam és: 5x kemény térdemelés (30m) 3x békaugrálás (30m) 2x kemény sarokemelés (30m)
Nagyon rosszul voltam(hányinger, szédülés), nagyon nagy mélypont volt, de tovább csináltam és jobb lett.
Erősítés: 5kör: -10x medicinlabda feldobása függőlegesen
- 5-5 egylábas guggolás zsámolyon
5kör: társam tartja magát csípőnél (hasa van lejjebb), én 10x átszökkenek rajta és minden szökkenés után 1 négyütemű fekvőtámaszt csinálok, majd csere (ez egy kör)