Futás 21:22 [3] 3.69 km (5:47 / km) +88m 5:10 / km

Csütörtökön bár szabad voltam e inkabb próbáltam pihenni, péntek munka, és szombat rkorán reggel mentem Egerszegre. Kicsit fáradt voltam de talán jobb volt így h a saját ágyamban alludtam.
Sokan csak sétáltak, én inkább kocogtam hogy szokjam egy kicsit a térképpel futást. Február régen volt a legutóbbi sprint óta.
Alapvetően jól ment, pár átmenetet lehett volna jobban csinálni egyszer meg egy kódot félreolvastam. Az én pontom volt de rosszat olvastam... :S
Na mindegy, könnyed 10. helyen bejutottam

Futás 20:04 [3] 3.96 km (5:04 / km) +49m 4:46 / km

Döntő.
Kicsit felemás előjellel vágtam neki mert elég magas volt a verseny előtt a pulzusom és éreztem is a mellkasom 2 kör futás után, de végül szerencsére a verseny közben nem zavart.
Bár megfogadtam h lassan odafigyelve kezdek de elcsesztem és ezen elment legalább 40-45 másodperc. Na 1 perc hátrány rögtön Bogos Tomihoz képest 20. hely, jól indultam. Utána szerencsére nagyobb hiba már nem csúszott be, sőt nyertem 3 átmenete is. Az 5-re különösen büszke vagyok mert az trükkös volt. :)
Az átfutó után már éreztem hogy fáradok. Tomi ott nyerte meg a versenyt, az átfutón még Oszi állt az élen... :)
Végül a 6. helyen végeztem ami így utólag lehetett volna jobb, talán kis szerencsével a dobogó is, de azért elégedett vagyok, ennyi edzésmunkával nem volt benne több.