Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Training Log Archive: Katashunis

In the 7 days ending Sep 16, 2017:

activity # timemileskm+m
  Unspecified6 4:38:00
  Total6 4:38:00

«»
1:20
0:00
» now
SuMoTuWeThFrSa

Saturday Sep 16, 2017 #

Unspecified (Orienteering) 33:00 [3]
shoes: Salomon Speed Cross 3

Silenuose lengvai.

Unspecified (Core) 4:00 [3]

Friday Sep 15, 2017 #

Unspecified (Orienteering) 1:04:30 [3]
shoes: Salomon Speed Cross 3

Is lektuvo tiesiai i miska. Nubegau iki Salotes, prabegau trasa vidutiniu tempu ir namo. Trys dienos Vokietijoje, sirdele kalatojas nuo Weisbier.

Unspecified (Core) 5:00 [3]

Wednesday Sep 13, 2017 #

Unspecified (Running) 40:00 [3]
shoes: asics ds trainer

Reino pakrante Duseldorfe. Nyku.

Tuesday Sep 12, 2017 #

Unspecified (Running) 41:00 [4]
shoes: Salomon Speed Cross 3

Prieš darbą 10 kalniukų prie upelio. Labai sunku, iš dalies todėl kad ir parbėgau taip ir neatsibudęs, nes naktį prastai miegojau.

Jeigu paorganizuotume naktinę veteranų lygą, ar būtų norinčių ? Judesys aplink Vilnių vėl. Kuri savaitės diena ? Reikėtų jau punktus pasidėti.

Monday Sep 11, 2017 #

Note

Trumpas postas :)

Praėjusį savaitgalį (LT čempionato savaitgali) paklausiau kelių žmonių kaip jie jaučiasi, ar yra pasiruošę ir t.t. Tai beveik visi atsakė, kad yra traumuoti, sergantys, nepasitreniravę, nesitreniruojantys apskritai ir dar keli panašūs atsakymai. Tai gali būti, kad taip ištikrųjų ir yra, gali būti, kad jie realiai nevertina savo pajėgumo. Nes koks esi iš tikrųjų gana objektyviai parodo rezultatai (ne visuomet). Kaip tu gali teigti, kur esi, jei nežinai kur yra visi kiti ? Nesitreniruoju lyginant su kuo ? Kartais atrodo, kad mezgėjų fakultatyvas susirenka į Lietuvos orientavimosi sporto čempionatą. Nesinori kad taip būtų.

Cituoju "If an opponent is bigger, faster or stronger, think about how they have much more to lose than you since you’re not expected to win. If a competitor starts to suddenly cheat or talk trash, think about why they are doing it, because they don’t feel that their skill level by itself is enough to beat you."

https://www.competitivedge.com/self-confidence

Būtų galima stipriai išplėtoti temą, bet nesu specialistas šioje srityje. Nežinau, ar čia visiems lietuviams tai būdinga, ar orientacininkai tuo pasižymi labiau. Atrodo gėda pripažinti, kad treniruojies, stengiesi, laimi arba pralaimi. Jei pralaimi, tuomet gali ištraukti - nesitreniravęs. Jei pasiseka - kokie visi nevykėliai, šitiek treniruojasi ir gauna į kaulus, nes aš talentas. Aš čia tikrai ir savęs neišskiriu, bet tas fonas tikrai tempia žemyn motyvacijos likučius, ir ne man vienam manau.

Unspecified (Core) 10:00 [3]

Sunday Sep 10, 2017 #

Unspecified (Running) 1:20:30 [4]
shoes: asics ds trainer

Iki miesto palaikyt kompanija begikam. Kelias atkarpas begau kartu greiciau. Esu blogiausioje formoje per pastaruosius kelis metus rugseji.

« Earlier | Later »