Running long 25:25 [2] 4.0 km (6:21 / km)

25p kocogás anyával. Csak délután 5-kor tudtam kimenni, mert egész nap esett az eső.

Saturday Jan 9, 2016 #

10 AM

Warm up warm up/down 45:00 [2] 4.0 km (11:15 / km)
shoes: Asics Gel Runmiles grey

25p - 15p futás és 10p hógolyózásos "futás" :))))) átöltözés és a futófolyosón már a nyújtás.

Excercises (futóiskola) 15:00 [3]

2x repülő és futóiskola.

Running intervals (5x20 és 10x80) 55:00 [5] 2.0 km (27:30 / km)
shoes: Nike Zoom Rival MD8

3x20m kéztámaszos rajt, majd 2x20 rajtgépből. Ezután 10x80 lendületesen/erősen.

Cool down/stretching warm up/down 7:00 [1]

7p nyújtás
12 PM

Swimming 1:05:00 [3]

500m-t úsztam, egy kis erőset is beletéve. Majd szauna-hideg víz és melegvizezés.

Friday Jan 8, 2016 #

4 PM

Gym 1:20:00 [4]

Egy kis nyújtással kezdtünk, majd jött a futóiskola..... nehéz volt. kb. 10-12p egyben volt futás-ugrálás,stb. Zsámolyon ugrálás és erősítés, majd végül egy kis nyújtás.

Wednesday Jan 6, 2016 #

4 PM

Warm up warm up/down 40:00 [2] 3.0 km (13:20 / km)

20 perc kocogás majd lejövetel, vedlés és nyújtás.

Excercises 20:00 [2] 1.0 km (20:00 / km)

Futóiskola, utána felvettük a szögest.

Running intervals (2x5x60 és 5x100) 55:00 [5] 2.2 km (25:00 / km)

2x5x60 max. Nem nyertem még vissza a gyorsaságom, nem volt jó. 8.0-8.3 volt, de nem éreztem magamban erőt és nem is ettem rendesen (amennyit szoktam, csak mert a menzát megettem, de utána nem volt még egy pót-ebéd itthon) ezért kicsit eléheztem.
5x100 könnyedén, futótechnikára figyelve. A térdem még mindig nincs a helyén, ha fáradok, hajlamos vagyok leengedni és lehajtani a fejem, kalimpáló lábbal.

Cool down/stretching warm up/down 15:00 [1]

15p nyújtás

Tuesday Jan 5, 2016 #

4 PM

Warm up warm up/down 20:00 [2] 2.0 km (10:00 / km)

5kör majd gimnasztika és 2x repülő. Az első alkalom ezen a télen, amikor hóban futhattunk :) :)

Running intervals (10x400) 30:00 [5] 5.0 km (6:00 / km)

10x kb. 425m (a hótól csak az 5-8. pálya volt megtakarítva, ezért ott futottunk)
(1-5. 1.25; 1.24; 1.23; 1.25; 1.24; 1.23) Élveztem. A többiek folyton panaszkodtak, hogy nekik csúszik, stb. de én szerencsére nem éreztem. Az időt vehetjük úgy, hogy 5mp-et levonunk. Nagyon-nagyon jó volt hóban futni!

Excercises 1:00:00 [3] 1.0 km (1:00:00 / km)

Vissza a futófolyosóra, ott vedlés és gimnasztika. Utána futóiskola (3x térdemelés, 3x60 haladó, 3x60 2-2), 2x repülő és 15p nyújtás.

Monday Jan 4, 2016 #

5 PM

Gym 1:35:00 [4]
shoes: Kalenji EkidenActive edző

Az elején futóiskola medicinlabdával, majd dobálás. Ezután újabb futóiskola medicinnel, majd erősítés és nyújtás.