Register
|
Login
Home
Training
Racing
events
add events
splits
upload results
rankings
running
Discussion
Community
.
bottom
Menu
Common Leg: 142 – 141
Queens Birthday 2019
(Jun 2, 2019) - this leg is used on the following courses:
W21E Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
M21E Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
W21A Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
M21A Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
Men B Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
W17-20E Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
M17-20E Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
W12 Day 2 AM Sprint
: 3 – 4
M12 Day 2 AM Sprint
: 3 – 4
W10 Day 2 AM Sprint
: 4 – 5
W40 Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
M40 Day 2 AM Sprint
: 7 – 8
W50 Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
M50 Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
W60 Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
M60 Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
W70 Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
M70 Day 2 AM Sprint
: 6 – 7
Junior Boys Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
Senior Boys Day 2 AM Sprint
: 7 – 8
Junior Girls Day 2 AM Sprint
: 4 – 5
Senior Girls Day 2 AM Sprint
: 5 – 6
Women B Day 2 AM Sprint
: 4 – 5
Combined splits
#
1.
Tobby
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Matthew Harvey
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Oliver Egan
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Blake Campbell
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Rachel Smith
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Ryan Moore
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Phil Kendon
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Lucy Jobbins
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Helen Hughes
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Caitlyn Marx
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Ken Young
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Renee Beveridge
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Len Rodenburg
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Phil Clarke
Men B Day 2 AM Sprint
1.
Akio Shibahara
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Greta Prince
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Alex Jobbins
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Ann Kendon
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Paulina Harrison
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Genevieve Webb
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Laura Vale
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Alan Moore
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Emma Managh
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Lisa Mead
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Matt Ogden
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Don Locke
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Kieran Woods
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Sam Taylor Sinclair
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Joseph Lynch
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Adam Bateman
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Oscar Burns
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Tommy Thomson
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Paul Borton
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Pippa Plummer
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Karen Woods
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Jessie Faavae
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Leo McCormack
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Michael Wood
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Lisa Howard
W21A Day 2 AM Sprint
1.
Olaf Baker
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Daniel Gray
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Luca Eastwood
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Jo Wood
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Sophie Ryan
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Gillian Ingham
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Charlotte Blay
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Rob Collier
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Sarah Clarke
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Phillip Herries
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Aislinn Prendergast
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Barbara Bridger
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Amber Riddle
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Jack Maddigan
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Blake McKinnon
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Angus Edwards
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Kevin Harvey
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Rachel Duston
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Anna Varnham
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Tessa Burns
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Paul Dalton
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Kath O'Connor
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Geoff Mead
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Conor Short
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Nathan Borton
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Brodie Nank
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Lorcan Rabbitte
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Will Tidswell
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Felix Williamson
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Jenni Adams
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Ollie Bixley
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
David Darby
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Sam Bixley
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Pam Rodenburg
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Zara Collins
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Bruce Worsley
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Alice Tilley
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Royce Mills
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Glenn Syman
Men B Day 2 AM Sprint
1.
Henry Massingham
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Zara Toes
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Clayton Shadbolt
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Kathryn Chrystal
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Andy Heathcote
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Kay Knightbridge
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Tessa Thomson
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Mark Frater
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Petra Pavlova
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Bronwyn Holcombe
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Nick Hann
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Gavin Scott
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Ieuan Edmonds
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Callum Wishart
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Dante Afnan
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Patrick Hayes
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Teigan Rafferty
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Ed Sindlen
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Rob Murphy
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Sophie Waters
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Liz Nicholson
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Kyla Rayward
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Garry Dean
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Dave Middleton
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Regina
W21A Day 2 AM Sprint
1.
James Wright
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Connor Cleary
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Moss Pelvin
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Ann Bixley
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Kelly McKinnon
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Carey Martin
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Kaiya Read-Butcher
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Peter Cleary
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Catherine Connolly
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Murray Hughes
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Tessa Ramsden
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Dave Browning
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Katie Cory-Wright
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Roderick O'Connor
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Felix McElwee
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Luke Geddes
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Carsten Joergensen
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Juliet Freeman
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Alison Comer
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Amy Culham
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
David Middleton
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Christine Shuker
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Nick Collins
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Devon Beckman
M21E Day 2 AM Sprint
1.
James McGuire
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
camd
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Tyler Halliday
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Daniel Monckton
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Braeden Kommeren
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Fleur Murray
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Hannah Mangnall
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Alister Ryan
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Grace McGregor-Macdonald
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Alistair Cory-Wright
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Nicole Maddigan
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Russell Syme
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Amelia Horne
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Lorri o'Brien
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Kaia Joergensen
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Max Cunninghame
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Grace Cory-Wright
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Jamal Murray
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Jackie Keenan
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Lucy Pettit
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Suzanne Stolberger
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Lani Murray
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Peter Wood
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Paula Maddigan
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Faye McDonald
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Cameron Tier
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Jim Barr
M70 Day 2 AM Sprint
1.
James Watson
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Luke Farrand
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Angus Haines
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Michael McCormack
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Nicholas Freeman
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Andrew Booth
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Michael Croxford
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Katelin Toes
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Libby McLeay
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Anna Cory-Wright
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Robbie Smith
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Derek Morrison
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Jonathan Wood
M21A Day 2 AM Sprint
1.
Charlie Frater
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Mason Arthur
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Aidan Skinner
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Justine Edwards
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Alice Egan
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Lyn Stanton
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Alicia McGivern
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Dave Crofts
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Emily Oldham
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Billenicus
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Ellie Molloy
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Neil Kane
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Arabella Phillips
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Ayrton Shadbolt
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Harry Borton
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Pierson Clement
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Alistair Howard
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Lucy Harsant
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Fiona McLaren
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Rebecca Greenwood
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
William Power
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Dick Dinsdale
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Aaron Prince
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Tom Aish
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
StuartE
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Adam Baker
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Scott Smith
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Cameron Bonar
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Jeni Pelvin
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Zara Stewart
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Mike O'Connor
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Kyla Moore
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Jeff Greenwood
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Rani Williams
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
John Henley-King
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Krystal Neumann
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Jill Dalton
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Jess Sewell
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Alex McGivern
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Lydia Burns
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Campbell Syme
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Alanda Rafferty
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Isabelle McDonnell
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Stella Bond
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Amy Booth
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Alister Metherell
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Adrienne Shadbolt
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Joy Vanderpoel
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Simon Uppill
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Luke Clements
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Caspar Harmer
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Dante Martin
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Duncan Currie
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Mitchell Cooper
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Joshua Massingham
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Liam Naughton
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Mark Hudson
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Phoebe Hunt
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Bronwyn Rosie
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Millie Norman
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Bill Trompetter
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Rob Garden
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Johan Kvasnicka
M21A Day 2 AM Sprint
1.
Jack Garr
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Dominic Cleary
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Cormac Turley
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Louise Borton
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Juliet Frater
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Anna Robertson
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Ali Power
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Steve Oram
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Carolin Heuwes
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Phillippa Poole
W60 Day 2 AM Sprint
1.
biddy
W21E Day 2 AM Sprint
1.
David Scott
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Tegan Knightbridge
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Liam Stolberger
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Max Franks
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Jack Braddick
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Will Vale
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Holly Prickett
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Mary Wadsworth
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Cara Bradding
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Greg Edmonds
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Simon Rea
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Jonty Oram
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Felix Hunt
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Hayley Smith
W21A Day 2 AM Sprint
1.
Harrison Edwards
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Jason Bond
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Fergus O'Neill
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Christina Freeman
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Sofia Toes
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Bruce
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Zoe Maddigan
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Peter Swanson
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Lauren Kendon
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Murray Franks
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Sara Prince
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Dorothy Kane
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Caitlin Young
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Alex Jack
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Hannah Hudson
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Jason Wain
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Catherine Crofts
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Anya Murray
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Helen Edmonds
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Mia Abernethy
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Neil Murray
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Kate Riddick
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Carol Ramsden
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Jonathan Quinn
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Liam Buyck
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Tane
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Daniel Wood
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Liam Thompson
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Kieran Edwards
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Hamish O'Connor
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Max Mawby
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Greg Maddigan
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Karin Prince
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Rachel Middleton
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Jydee Leonard
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Pat van Berkel
M50 Day 2 AM Sprint
1.
John Parsons
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Lachlan McKenzie
M21A Day 2 AM Sprint
1.
Nicholas Green
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
agorg
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Jake van Keulen
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Erin Swanson
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Isabella Zinzan
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Jean Cory-Wright
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Emily Jack
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Julian Hayes
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Katie Ryan
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Elizabeth Parsons
W60 Day 2 AM Sprint
1.
immy
W21E Day 2 AM Sprint
1.
John Robinson
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Matthew Greenwood
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Abigail George
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Tom Harding
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Bruno Nathan
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Angus Steven
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Llewellyn McGivern
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Rachel Baker
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Monique Dean
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Sylvie Frater
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Paul Teesdale-Spittle
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Steve Armon
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Duncan Morrison
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Lucy Prickett
W21A Day 2 AM Sprint
1.
Alex Thompson
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Isaac Egan
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Callum Farmer
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Ocean Mercier
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Emily Hayes
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
HidingControls
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Lily Trompetter
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Guy Cory-Wright
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Heather Darby
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Andrew Burns
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Heidi Stolberger
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Val Robinson
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Briana Steven
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Stephen Clarke
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Torun Joergensen
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Fenton Loveday
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Sarah Underwood
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Anija Irvine
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Cryn Russell
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Rebecca Connolly
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Dwayne Smith
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Lynn McBain
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Beverley Holder
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Ed Cory-Wright
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Taiga Kato
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
roar
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Benjamin Smedinge
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Stephen Harding
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Oliver Edwards
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Holly Hudson
W10 Day 2 AM Sprint
1.
Simon Bond
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Hamish Learmonth
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Kate Borton
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Karalyn Hicks
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Sophia Wood
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Michael Knightbridge
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Graham Teahan
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Tony Booth
Men B Day 2 AM Sprint
1.
Jay McElwee
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Charlotte Wood
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Seth Dean
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Sarah Stewart
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Ellie Evans
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Karen Beckman
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Larissa Edwards
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Andrew Riddle
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Olivia Healey
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Annette Orchard
W60 Day 2 AM Sprint
1.
Gene Beveridge
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Lyndon Haugh
M70 Day 2 AM Sprint
1.
Zefa Faavae
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Kurtis Shuker
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Ronan Lee
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
William Wood
M12 Day 2 AM Sprint
1.
Joshua Henshaw
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Rhys Burns
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Saskia Learmonth
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Julia Moore
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Sarah Przychodzko
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Chris Beckman
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Don Paterson
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Jake Hanson
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Lisa Bengtsson
W21A Day 2 AM Sprint
1.
Jonty Nguon
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Max Griffiths
M17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Thomas Brendolise
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Harriette Carr
W40 Day 2 AM Sprint
1.
Ruby Nathan
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Yvette Baker
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Kiri Shibahara
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
John Robertson
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Jessica Przychodzko
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Rainbow Johnson
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Lara Molloy
W21E Day 2 AM Sprint
1.
Judy Browning
W70 Day 2 AM Sprint
1.
Carolyne Nel
W17-20E Day 2 AM Sprint
1.
Tymek Tumilowicz
Junior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Georgie McGregor-Macdonald
W12 Day 2 AM Sprint
1.
Daniel Harvey
Senior Boys Day 2 AM Sprint
1.
Darren Ashmore
M40 Day 2 AM Sprint
1.
Taylor Mitchell
Junior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Jay Paterson
W50 Day 2 AM Sprint
1.
Penelope Salmon
Senior Girls Day 2 AM Sprint
1.
Gerald Crawford
M50 Day 2 AM Sprint
1.
Carolyn McGivern
Women B Day 2 AM Sprint
1.
Martin Crosby
M60 Day 2 AM Sprint
1.
Tommy Hayes
M21E Day 2 AM Sprint
1.
Riley Croxford
Junior Boys Day 2 AM Sprint