Register | Login
Attackpoint - performance and training tools for orienteering athletes

Common Leg: 215 – F

Metro League #5 (Jul 28, 2013) - this leg is used on the following courses:

Combined splits

#
1. Anthony Nolan 1:51 Division D
2. Alastair George 2:03 +12 11% Division D
3. Jonathan Koruga 2:09 +18 16% Division E
4. Lewis Redner 2:13 +22 20% Division E
5. Callum Davis 2:17 +26 23% Division D
6. Mark Robinson 2:18 +27 24% Division D
7. Rachael Povah 2:23 +32 29% Division D
8. PaulaS 2:24 +33 30% Division D
9. David McGhee 2:26 +35 32% Division D
10. Brian Brannigan 2:28 +37 33% Division E
11. Samuel Tsang 2:33 +42 38% Division E
12. Duncan Currie 2:37 +46 41% Division D
12. michalmy 2:37 +46 41% Division D
14. Darius Cartwright 2:39 +48 43% Division D
15. Salme Fuller 2:46 +55 50% Division D
16. Brett Sewell 2:47 +56 50% Division E
17. Tania K 2:54 +1:03 57% Division D
17. Richard Lauder 2:54 +1:03 57% Division D
19. Belinda Kinneally 2:58 +1:07 60% Division D
19. Garry Stewart 2:58 +1:07 60% Division E
21. Llama Harmer 2:59 +1:08 61% Division D
22. Bob Morgan 3:09 +1:18 70% Division D
22. James Stuart 3:09 +1:18 70% Division D
22. Bronwyn Batten 3:09 +1:18 70% Division D
25. Anette Larsson 3:14 +1:23 75% Division E
26. Jim Mackay 3:15 +1:24 76% Division D
27. Jai Di Tommaso 3:16 +1:25 77% Division D
28. Tom Kennedy 3:17 +1:26 77% Division E
29. Jeff Carberry 3:19 +1:28 79% Division D
30. Rebecca George 3:22 +1:31 82% Division D
30. Airdrie Long 3:22 +1:31 82% Division D
32. Michele Dawson 3:23 +1:32 83% Division D
33. Robert Spry 3:27 +1:36 86% Division E
34. Stephen Holloway 3:32 +1:41 91% Division E
35. Ian Miller 3:34 +1:43 93% Division D
36. Adrienne Kirby 3:38 +1:47 96% Division E
37. Terence Chang 3:43 +1:52 101% Division E
38. Desmond Chang 3:44 +1:53 102% Division E
38. John Russell 3:44 +1:53 102% Division E
40. Robyn Dunlop 3:48 +1:57 105% Division E
41. Graham Galbraith 3:52 +2:01 109% Division E
42. Jan Seeho 3:53 +2:02 110% Division D
43. Angela Murray 3:55 +2:04 112% Division E
44. Dave Lotty 4:01 +2:10 117% Division D
44. Alexander Stukov 4:01 +2:10 117% Division E
46. Jonah Temple-Cole 4:02 +2:11 118% Division E
47. Ross Duker 4:06 +2:15 122% Division E
48. Cohen Wisniewski 4:09 +2:18 124% Division D
48. Sophie Jones 4:09 +2:18 124% Division E
50. Andy Wells 4:11 +2:20 126% Division E
51. Sue Froude 4:16 +2:25 131% Division D
52. Lloyd Gledhill 4:21 +2:30 135% Division E
53. Kev Curby 4:22 +2:31 136% Division D
54. Christa Schafer 4:29 +2:38 142% Division E
55. Brian Cleland 4:38 +2:47 150% Division D
56. jxpetersen 4:45 +2:54 157% Division E
57. Janet Morris 4:46 +2:55 158% Division E
58. Peter Meyer 4:55 +3:04 166% Division E
59. Sandra Stewart 5:04 +3:13 174% Division E
60. Lyn Malmgron 5:05 +3:14 175% Division E
61. Mary Jane Mahony 5:45 +3:54 211% Division E
62. Sue Thomson 6:02 +4:11 226% Division E
63. Neil Schafer 6:21 +4:30 243% Division E
64. Liz Kounga 28:44 +26:53 1453% Division E